Przedsiębiorca

Twoja korporacja działa obecnie na tradycyjnym systemie radiowym?

Zobacz co zyskasz wprowadzając System Tiskel DS

Problemy z łącznością

Problemy z zasięgiem tradycyjnych systemów radiowych powodują przerwy w łączności. Taksówkarze skarżą się na niedochodzące zlecenia. Dyspozytorzy marnują czas na ręczne kodowanie kierowców w rejonach.

Niezawodna komunikacja

Dzięki sieci Internet i wykorzystaniu dobrze rozwiniętej sieci telefonii komórkowej problemy z łącznością są rzadkością. Zlecenia dostarczane są natychmiast. Dyspozytorzy nie marnują swojego cennego czasu.

Ręczne logowanie w rejonach

Kierowcy ręcznie ustawiając rejon, w którym się znajdują często nadużywają tego i podają nieprawdziwe informacje. Traci na tym klient czekając dłużej na taksówkę oraz dobre imię Twojej korporacji.

Automatyczne logowanie w rejonach

Rejon określany jest automatycznie na podstawie danych z systemu GPS, zgodnie z położeniem pojazdu. Wyklucza to pomyłki oraz próby celowego fałszowania położenia.

Skargi od klientów

Taksówkarze wykorzystując nieznajomość miasta przez klientów fundują im drogie wycieczki.

Narzędzie rozpatrywania reklamacji

Dzięki rejestracji trasy przejazdu można łatwo zweryfikować reklamację klienta.

Zlecenia czytane

Informacje o zleceniach do realizacji których nie ma wolnych taksówek są czytane przez radio. Marnowany jest czas dyspozytora, w którym powinien przyjmować nowe zlecenia. Często taksówki wybierane są w niesprawiedliwy sposób.

Giełda zleceń

Zlecenia, które nie mogą być realizowane z powodu braku wolnych taksówek w rejonie trafiają na automatyczną giełdę zleceń. Taksówkarze są automatycznie informowani o zleceniu. Zgłaszają swoją chęć do jego realizacji. System na podstawie ustalonych reguł wybiera właściwą taksówkę.

Nie masz obecnie żadnego systemu łączności?

Zobacz co zyskasz wprowadzając System Tiskel DS

Brak łączności z kierowcami

Nie wiesz co dzieje się z taksówkami, gdzie się znajdują w jakim są stanie. Masz problemy z dodzwonieniem się do nich, nie odpowiadają na radio CB.

Stała łączność z kierowcami

System na bieżąco monitoruje taksówki. W czytelny sposób prezentuje pozycję, stan taksówek oraz zlecenia, które realizują. W każdej chwili można się skontaktować z taksówkarzem.

Nielojalność kierowców

Kierowca podaje nieprawdziwe informacje o cenie kursu. Ty wiesz, że kurs był dłuższy, ale nie możesz tego zweryfikować.

Rejestracja trasy przejazdu

Dzięki odbiornikowi GPS znajdującemu się w terminalu, System rejestruje trasę przejazdu.

Nieznajomość mapy miasta

Podczas przyjmowania zleceń Twoim dyspozytorom zdarzają się błędy wynikające z nieznajomości mapy miasta.

Mapa wbudowana w system

Przyjmując zlecenie wystarczy, że dyspozytor wprowadzi nazwę ulicy, która jest dodatkowo weryfikowana przez system. Do zlecenia typowana jest taksówka z uwzględnieniem pozycji taksówki, miejsca odbioru klienta oraz rozkładu ulic w mieście.

Brak kontroli nad korporacją

Dyspozytorzy zapisują informacje o zleceniach na kartkach. Podsumowania oraz statystyki zawierają błędy a Ty nie masz bieżącego dostępu do interesujących Cię danych.

Zorganizowanie i porządek

System kompleksowo dba o przepływ danych wewnątrz korporacji. Masz dostęp do wielu statystyk oraz archiwum zleceń. Taksówki wysyłane są do klientów zawsze na czas a Ty zyskujesz zadowolonych klientów.

Skorzystaj z naszego doświadczenia

System Tiskel DS jest nowatorskim rozwiązaniem, wprowadzającym nowy standard funkcjonowania korporacji. Uwzględniliśmy to co najlepsze w istniejących dotychczas systemach i stworzyliśmy rozwiązanie gotowe sprostać najwyższym wymaganiom.

Na każdym kroku rozwoju systemu wspomagamy się wiedzą ekspercką doświadczonych korporacji dopasowując go do pojawiających się potrzeb. Nie boimy się wyzwań, nigdy nie mówimy nie, nawet na najtrudniejsze prośby. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i rozwijaj z nami jeden z najlepszych systemów dla korporacji taxi.