Niezależny system obsługi zleceń bezgotówkowych

Wprowadzenie

Połączenie bazowego systemu obsługi zleceń (Tiskel DS) oraz systemu bezgotówkowego (Cab4You Voucher) jest rozwiązaniem najefektywniejszym.Przepływ informacji pomiędzy połączonymi modułami pozwala między innymi na:
  • Zarządzanie kierowcami w jednym miejscu
  • Przeglądanie trasy przejazdu z poziomu systemu bezgotówkowego
Rozumiemy jednak, że nie zawsze sytuacja pozwala Ci na zmianę systemu bazowego, na którym obecnie pracuje Twoja firma, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie zupełnie niezależne rozwiązanie.

Przy jednoczesnym zachowaniu oprogramowania, na którym obecnie pracujesz, wciąż możesz korzystać z naszego systemu obsługi zleceń bezgotówkowych.

Jak to działa?

Przygotowaliśmy aplikację dostępną na dwóch platformach: Android oraz Windows Phone.Kierowcy oprócz aplikacji służącej im do przyjmowania zleceń, instalują oprogramowanie CAB4YOU Voucher.

W momencie potrzeby rozliczenia z klientem zlecenia bezgotówkowego kierowca uruchamia CAB4YOU Voucher, co umożliwia mu zeskanowanie karty, bonu lub wpisanie ręcznie hasła, które poda pasażer. Po wprowadzeniu jedną z powyższych metod danych klienta, kierowca otrzymuje natychmiastową informację o limitach oraz zasobach konta.Zrealizowany kurs kończy się wprowadzeniem kwoty do CAB4YOU Voucher i przesłaniem jej do systemu obsługi zleceń bezgotówkowych.

Kierowca, oprócz podstawowych metod wczytywania danych o kliencie, ma dostęp do historii transakcji, co pozwala mu na bieżąco przeglądać raporty dzienne, tygodniowe i miesięczne.

Osoba zarządzająca w Twojej firmie przejazdami bezgotówkowymi ma wgląd w historię transakcji.Możliwości raportowania w porównaniu do rozwiązania ze zintegrowanym systemem bazowym i bezgotówkowym pozostają takie same.

Nie rezygnując z obecnego oprogramowania bazowego, możesz w swojej firmie wprowadzić pełnowartościowy system rozliczania zleceń bezgotówkowych w oparciu o eleganckie plastikowe karty, jednorazowe bony oraz hasła.

Przykładowe widoki aplikacji dla kierowcy