Rozpoczynasz działalność? Stała kwota 200 zł/m-c.
Przygotowaliśmy specjalną propozycję dla firm taxi, które w swojej flocie mają mniej niż 15 pojazdów. Jeśli Twoja firma dopiero rozpoczyna działalność skorzystaj z najkorzystniejszej finansowo oferty na rynku jednocześnie zapewniając swoim pracownikom profesjonalne rozwiązanie informatyczne. System Tiskel DS posiada wbudowane rozwiązania dedykowane dla młodych firm, które szukają oszczędności. Poniżej przykłady.

1. Rozpoznawanie numerów bez konieczności zakupu centrali telefonicznej.

Rozpoznawanie numerów przychodzących oraz prezentacja historii zleceń przypisanych do numeru jest funkcją porządaną i ułatwiającą pracę w firmie taxi każdej wielkości. W początkowym okresie rozwoju większość Klientów rezygnuje z tej pożytecznej możliwości ze względu na wysoki koszt zakupu centrali telefonicznej.

Dzięki autorskiemu rozwiązaniu firmy Tiskel, możliwe jest zintegrowanie numeru komórkowego z Systemem Tiskel DS bez konieczności zakupu centrali telefonicznej.

System Tiskel DS gwarantuje rozpoznawanie numeru telefonicznego połączenia, prezentację historii zleceń przypisanych do numeru telefonicznego oraz wygodne wykonywanie połączeń wychodzących bez potrzeby ręcznego wybierania numeru telefonu.

2. Tryb pracy z wyłączoną obsługą biurową

Firma taxi na początku swojego działania ponosi koszt utrzymywania pracowników centrali, który jest nieuzasadniony w mniej obleganych przez klientów dniach tygodnia - zazwyczaj poniedziałek, wtorek, środa. System Tiskel DS rozwiązuje ten problem poprzez możliwość włączenia bezobsługowego trybu. Wtedy to klient, który łączy się z firmą taxi przekierowywany jest bezpośrednio do kierowcy, który najdłużej pozostaje bez zlecenia. Przełączanie trybu obsługowy/bezobsługowy odbywa się za pomocą jednego kliknięcia.